Бєлькова Ольга Валентинівна

Ольга Валентинівна Бєлькова – український політик та економіст, народний депутат України.

1460618435_belkova-olga

Фото: ilife-news.

Народилася 16 червня 1975 року у м. Черкаси, – повідомляє Вікіпедія.

Освіта

Ольга Бєлькова є випускником Harvard Kennedy School of Government 2011 року з дипломом магістра з державного управління. Ольга також отримала вищу юридичну освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (2001) та вищу економічну освіту в Черкаському державному технічному університеті (1997).

Трудова діяльність

1996—1997 — працювала у Черкаському центрі сертифікатних аукціонів на посадах реєстратора, спеціаліста-бухгалтера.

1999—2000 — працювала програмістом у ТОВ «Мирон Реклама».

2000—2003 — працювала у Громадській організації та представництві міжнародної організації «Джуніор Ечівмент Україна» на посаді юрисконсульта та заступника директора.

2003—2006 — начальник фінансово-адміністративного департаменту проекту технічної допомоги «Проект аграрного маркетингу», місто Київ.

2006—2010 — працювала у Благодійній організації «Фонд Віктора Пінчука — соціальна ініціатива» на посадах директора з міжнародних проектів та фінансово-адміністративного директора.

2009—2010 — член правління Всеукраїнської благодійної організації «Український форум благодійників» на громадських засадах.

З 2011 — ТОВ «Іст Ван» на посаді менеджера проектів.

12 грудня 2012 року склала присягу народного депутата України і приступила до роботи у Верховній Раді VII скликання у складі фракції політичної партії «УДАР» Віталія Кличка.  У період з 2012 по 2014 рр. була членом Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, головою підкомітету з питань функціонування платіжних систем та електронної комерції, членом Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації.

З 27 листопада 2014 року — народний депутат Блоку Петра Порошенка в VIII скликанні Верховної Ради України. Заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

До цього Ольга була керуючим партнером компанії EastLabs. Основним фокусом роботи Ольги в EastLabs був пошук нових команд для фінансування Eastlabs і створення програми розвитку команд в акселераторі. До цього вона була директором з міжнародних проектів управлінської команди Фонду Віктора Пінчука. Ольга вела проекти з інтеграції України в глобальне співтовариство, відповідала за надання міжнародних грантів, тісно співпрацювала з відомими міжнародними організаціями. Ольга керувала приватним проектом WorldWideStudios, що надає стипендії магістерських програм провідних світових університетів молодим талановитим українцям.

Родина

Чоловік – Геннадій Журов, глава служби безпеки «ING Bank Ukraine».

Звання, чини, регалії

Голова підкомітету з питань функціонування платіжних систем і електронної комерції Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської.

 

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...