У Сирії поблизу міста Саракіб провінції Ідліб, яке контролюється сирійською владою, збили гелікоптер, схожий на Мі-24.
Про це повідомляє ТСН із посиланням на низку міжнародних ЗМІ.
Очевидці зняли на відео збиття гелікоптера Мі-24 у Сирії. Згідно з деяким даними, є загиблі.
Деякі ЗМІ пишуть, що це сирійський гвинтокрил, інші повідомляють, що російський.
Як повідомляє видання Daily Sabah з посиланням на місцеві джерела, збитий гелікоптер належить армії Сирії. Деякі джерела стверджують, що його збили повстанці сирійської національної армії, а інші, що це зробили турецькі військові.
Офіційної інформації поки нема.
https://www.facebook.com/watch/?v=508034986757889
More photos of the reported shoot down of the helicopter (looks like an Mi-24) in the area of Nayrab today. pic.twitter.com/37jDIhTb8H
— Kyle Glen (@KyleJGlen) February 11, 2020
After the hit on a regime helicopter yesterday, another regime helicopter was shut down at Nayrab near Saraqip: pic.twitter.com/BMyjXL67cD
— Ömer Özkizilcik (@OmerOzkizilcik) February 11, 2020
LATEST — Assad regime helicopter downed in northwestern Syria’s Idlib provincehttps://t.co/ArtNIj7nmb pic.twitter.com/K3Mx2AT0vL
— DAILY SABAH (@DailySabah) February 11, 2020
Раніше Туреччина заявила, що «нейтралізувала» 101 сирійського солдата.





Фейк?
хорошо горел
Тільки що бачив Мі-17