34.8 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

NYT: ізраїльська розвідка не мала конкретних попереджень, що ХАМАС готує складну атаку

Американські та ізраїльські чиновники заявили, що жодна з ізраїльських розвідувальних служб не мала конкретних попереджень про те, що ХАМАС готує складну атаку.

Про це повідомляє The New York Times.

За словами представника сфери ізраїльської оборони та американських чиновників, “жодна із ізраїльських спецслужб не мала конкретного попередження про те, що ХАМАС готує складну атаку, яка потребує скоординованих наземних, повітряних і морських ударів”.

Як вказано, хоча напад також здивував багато західних спецслужб, вони не відстежують діяльність ХАМАС так уважно, як це роблять Ізраїль чи Єгипет.

Американські офіційні особи заявили, що “ХАМАС досяг повної тактичної несподіванки, що відображено в кількості загиблих щонайменше 700 ізраїльтян”.

Експерти також наголошують, що ще багато чого потрібно дізнатися про те, що саме знала ізраїльська розвідка, і які попереджувальні знаки були упущені.

«Хоча загалом це провал розвідки, як і яким чином, ще належить з’ясувати», – сказав Льюїс Смарт, провідний аналітик з Близького Сходу в розвідувальній фірмі Janes.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>