26.5 C
Kyiv
Понеділок, 15 Липня, 2024

Нагірний Карабах припиняє існування з наступного року

Нагірний Карабах припиняє своє існування З 1 січня 2024 року. Президент  невизнаної республіки Самвел Шахраманян підписав відповідний указ.

Про це повідомляє “Новости-Армения” з посиланням на інформаційний штаб Нагірного Карабаху.

“Згідно з указом, у зв’язку з складною військово-політичною ситуацією, виходячи з пріоритету забезпечення фізичної безпеки і життєвих інтересів народу Арцаха, враховуючи домовленість, досягнуту за посередництвом командування російського миротворчого контингенту з представниками Азербайджанської Республіки про те, що забезпечується вільний, добровільний мешканців Нагірного Карабаху, включаючи військовослужбовців, які склали зброю, зі своїм майном на їх транспортних засобах Лачинським коридором, та керуючись статтею 93 Конституції Нагірного Карабаху, прийнято рішення розпустити всі державні установи та організації, що перебувають у їхньому відомчому підпорядкуванні до 1 січня 2024 року, і Республіка Нагірний Карабах (Арцах) припиняє своє існування», – йдеться у повідомленні.

Місцевому населенню запропонували ознайомитись із програмою реінтеграції, яку представив Азербайджан «з метою ухвалення в подальшому самостійного та індивідуального рішення щодо можливості перебування (повернення) у Нагірному Карабасі».

Цей указ набирає чинності одразу після публікації.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>