37 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

На що підуть 100 млн євро від Банку розвитку Ради Європи, які виділили Україні

Банк розвитку Ради Європи (БРРЄ) схвалив кредит у розмірі 100 млн євро для Міністерства охорони здоров’я України на фінансування відновлення інфраструктури галузі охорони здоров’я, зруйнованої війною. Це перша кредитна операція банку в Україні після приєднання країни 15 червня 2023 року.

Про це повідомило Міністерство фінансів і пресслужба банку.

Позика БРРЄ підтримає проект “Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя” (HEAL), рамковий проект вартістю 500 мільйонів доларів, розроблений Світовим банком у співпраці з українською владою, який покликаний об’єднати партнерів з розвитку. Світовий банк уже схвалив кредит у розмірі 100 мільйонів доларів та грант у розмірі 20 мільйонів доларів, щоб розпочати проект.

За даними прес-служби Мінфіну, фінансування допоможе відновити та модернізувати мережу медичних закладів на деокупованих територіях України, що були зруйновані або пошкоджені внаслідок бойових дій.

За даними МОЗ, агресія Російської Федерації проти України завдала збитків інфраструктурі  галузі охорони здоров’я приблизно на 2,5 мільярда доларів. Як наслідок, наявність і доступність медичних послуг в Україні суттєво обмежена, особливо в регіонах, де відбувалися бойові дії.

Нагадаємо, напередодні Міжнародного дня студентів Rakuten Viber запитав українців, чи працюють вони за спеціальністю. Результати опитування показали, що близько 40% не працюють за спеціальністю: 17% одразу почали карʼєру в іншій галузі, 21% змінили сферу пізніше. Водночас більше третини (34%) респондентів не змінювали напрям зі студентських років.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>