На конференцію з питань свободи слова в Лондоні не пустили російські ЗМІ

На міжнародну конференцію з питань свободи ЗМІ у Лондоні не впустили журналістів із російських пропагандистських інформаційних агенств RT і Sputnik за їхню активну роль в поширенні дезінформації.

Про це у вівторок, 9 липня, заявила речниця МЗС Великої Британії, повідомляє BBC.

“Ми не акредитували RT і Sputnik через їх активну роль в поширенні дезінформації”, – сказала вона.

За словами речниці, на конференції з питань свободи присутні інші журналісти з РФ.

Нагадаємо, ведучий одного з грузинських телеканалів різко звернувся до Путіна.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ