На міжнародну конференцію з питань свободи ЗМІ у Лондоні не впустили журналістів із російських пропагандистських інформаційних агенств RT і Sputnik за їхню активну роль в поширенні дезінформації.
Про це у вівторок, 9 липня, заявила речниця МЗС Великої Британії, повідомляє BBC.
“Ми не акредитували RT і Sputnik через їх активну роль в поширенні дезінформації”, – сказала вона.
За словами речниці, на конференції з питань свободи присутні інші журналісти з РФ.
Нагадаємо, ведучий одного з грузинських телеканалів різко звернувся до Путіна.





Браво
Молодці