Мартиняк Сергій Васильович

Мартиняк Сергій Васильович – Народний депутат України.

40201-1u

Фото: 289zradnykiv.

Народився 4 березня 1971 року у місті Луцьк Волинської області, -повідомляє Вікіпедія.

Освіта

З 1978 по 1986 навчався в Буянівській восьмирічній школі.

У 1986 році вступив до політехнічного технікуму міста Новий Розділ Львівської області.

У 1987 році перевівся до Рівненського автотранспортного технікуму, який закінчив у 1991 році за спеціальністю технічне обслуговування і ремонт автомобілів та двигунів.

У 2006 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки і отримав вищу освіту за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво» та здобув кваліфікацію магістра з фінансів.

Трудова діяльність

З 1993 року розпочав трудову діяльність як підприємець. З 1997 року займався підприємницькою діяльністю в м’ясопереробній промисловості. З метою зменшення залежності від постачальників сировини з 2000 року почав працювати над створенням виробництва із замкненим технологічним циклом. Заснував Агропромислову групу «Пан Курчак», яка включає в себе низку підприємств, що формують всю структуру виробництва.

До 2012 року працював Головою ТЗОВ «Агропромислова група «Пан Курчак».

2010-2012 роки – депутат Волинської обласної ради шостого скликання, член постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин. У зв’язку з обранням народним депутатом України у грудні 2012 року достроково склав повноваження депутата Волинської обласної ради. Обраний депутатом Волинської обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 29 (турійський район). Член постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин.

У 2012 році обраний депутатом VII скликання Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 20 (Горохівський район). Позафракційний. Голова підкомітету з питань банківської діяльності комітету з питань фінансів і банківської діяльності. (Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності).

У 2014 році обраний депутатом VIIІ скликання Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 20 (Горохівський район). Позафракційний. Член комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Нагороди

За надання фінансової допомоги монастирям та конфесіям нагороджений Орденом святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня та Орденом преподобного Іллі Муромця ІІ ступеня;

2006 — «Знак пошани» міністерства Аграрної політики України;

2007 — орден «За заслуги» III ступеня;

2009 — подяка Прем’єр-міністра України.

Декларація про майновий стан і доходи

Згідно з декларації за 2013 рік. Загальна сума сукупного доходу 25372135 грн.(Членів сім’ї 0 грн.) Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору 200554 грн.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...