0.4 C
Kyiv
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Литва висловила білорусі ноту протесту через “відкриту загрозу нападу”

Міністерство закордонних справ Литовської Республіки викликало Тимчасово повіреного у справах Республіки Білорусь Ярослава Хміля та вручило йому ноту протесту.

Про це йдеться у заяві МЗС Литви.

Зазначається, що в ноті висловлювався рішучий протест проти виступу першого заступника державного секретаря Ради Безпеки Білорусі Павла Муравейка, опубліковано у виданні «Вечерний Минск» 24 жовтня 2023 року.

МЗС Литовської Республіки зазначає, що подібні заяви можна розуміти як відкриту погрозу нападу на Литву і є абсолютно неприйнятними.

«Міністерство закордонних справ Литовської Республіки зажадало від Білорусі негайно надати офіційне пояснення заяви першого заступника державного секретаря Ради безпеки Республіки Білорусь і нагадало, що Литва вживатиме всіх можливих заходів для гарантування безпеки, суверенітету і територіальну цілісності країни», — йдеться у повідомленні.

У виданні «Вечерний Минск» була опублікована стаття, в якій перший заступник секретаря РНБО Білорусі Павло Муравейко заявив, що Мінськ «має всі підстави» для агресії проти Литви, аби забезпечити транзит білоруських товарів. Він запропонував «пробити коридор» до російського Калінінграду.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>