Льовочкіна Юлія Володимирівна

Льовочкіна Юлія Володимирівна – Народний депутат України, член Партії регіонів, сестра Сергія Льовочкіна.

Фото: politrada.

Народилася 17 лютого 1977 року, – повідомляє Вікіпедія.

Освіта

1999 — закінчила Київський національний університет ім. Т.Шевченка, спеціальність — правознавство.

2000 — закінчила економічний факультет Університету Манітоби (Канада).

Трудова діяльність

2000-2001 — проектна робота на посаді аналітика «Credit Swisse First Boston Україна» (Київ)

2001-2002 — фінансовий аналітик ЗАТ «Комерційний банк НРБ-Україна» (Київ)

2002–2003 — головний фінансовий аналітик ЗАТ «ТАС-Інвестбанк» (Київ)

2003–2007 — в.о. заступника начальника відділу цінних паперів та інвестицій, заступник керівника інвестиційного бізнесу комерційного банку «Місто Банк» (Київ)

2006–2007 — голова наглядової ради ВАТ «Миколаївський комбінат хлібопродуктів»

Політична діяльність

З листопада 2007 — народний депутат Верховної Ради VI скликання від Партії регіонів (№ 105 у списку). Глава підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя. Член Спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації.

На виборах до Верховної ради 2012 року висунута кандидатом у депутати Верховної Ради України від Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 6 (Автономна Республіка Крим). За результатами голосування отримала перемогу набравши 60,01% голосів виборців.

На дострокових парламентських виборах 2014 року посідає 16-те місце в партії «Опозиційний блок».

У січні 2015 року стала першим заступником української делегації в ПАРЄ, головою якої був обраний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Володимир Ар’єв.

28 вересня 2015 року Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи переобрало депутата Верховної Ради України Юлію Льовочкіну (фракція “Опозиційного блоку”) членом моніторингового комітету ПАРЄ.

Родина

Розлучена (колишній чоловік — Арсеній Новіков). Має сина та доньку від першого шлюбу, а 10 червня 2014 року народила другу доньку від Андрія Вінграновського.

Є сестрою екс-глави Адміністрації Президента України Сергія Льовочкіна.

Батько – Володимир Льовочкін – генерал-полковник міліції, під час першого прем’єрства Януковича очолював Держдепартамент з питань виконання покарань (помер в грудні 2005 року). За повідомленнями ЗМІ, Льовочкін – старший був одним з небагатьох, хто знав всі деталі щодо судимостей Януковича.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...