34.8 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

Лондон збирається найближчим часом поставити “вагнер” в один ряд з “Аль-Каїдою” та “ІДІЛ” – FT

Велика Британія найближчим часом оголосить “групу вагнера” терористичною організацією, з посиланням на джерела повідомляє Financial Times.

“За словами інсайдерів у британському уряді, Велика Британія оголосить “групу вагнера” терористичною організацією «протягом кількох тижнів» у межах нових заходів щодо придушення мережі російських найманців”, – ідеться у повідомленні.

Як повідомляється, очікується, що міністр внутрішніх справ країни Суелла Браверман “невдовзі оголосить” про це “відповідно до повноважень, передбачених Законом про тероризм 2000 року”.

“Ззаборона виходить за межі санкцій, оскільки фактично забороняє організацію відповідно до законодавства Великої Британії та оголошує кримінальним злочином належність до цієї групи, заохочення підтримки, допомога чи використання логотипу цієї групи”, – ідеться у повідомленні.

Як вказано, заборона “вагнера” помістила б її в ту ж юридичну категорію у Великій Британії, що й “Аль-Каїду”, “ІДІЛ” та “Хезболлу”.

“Цей крок послідував за звинуваченнями депутатів у бездіяльності уряду: одна міжпартійна група парламентаріїв минулого місяця назвала підхід Великої Британії до боротьби з вагнером «вкрай не вражаючим»”, пише видання.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>