14.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Кірбі про наступ на Авдіївку: росіяни погрожують стратою солдатам, які відмовляються йти в бій

Координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі проаналізував ситуацію в Авдіївці та зазначив, що росіяни зазнали значних втрат. Ба більше, аби зменшити спротив серед своїх солдатів, окупанти практично страчували тих, хто не виконував накази.

Координатор з нацбезпеки Білого дому зауважив, що російське командування ставить до життя власних солдатів, як до розхідного матеріалу. Також він підкреслив успішні зусилля ЗСУ, які “змогли втриматись і тримають оборону” в районах Авдіївки, Лиману та Куп’янська.

“У нас є інформація, що російські військові фактично страчували солдатів, які відмовлялися виконувати накази. Ми також маємо інформацію про те, що російські командири погрожують розстрілювати цілі підрозділи, якщо ті намагатимуться відступати під вогнем української артилерії”, – зявив Кірбі.

За словами Кірбі, з 11 жовтня окупанти втратили щонайменше 125 одиниць бронетехніки навколо Авдіївки та військового обладнання на більш як батальйон. Проте, попри значні втрати, ймовірність нових наступів з боку окупантів у цьому районі залишається високою.

“Ми очікуємо нових атак з боку росії. Це динамічний конфлікт, і ми повинні пам’ятати, що рф досі зберігає певний наступальний потенціал і, не виключено, зможе досягти певних тактичних здобутків упродовж ближчих місяців”, – заявив Кірбі.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>