Бриченко Ігор Віталійович

Ігор Віталійович Бриченко – український політик, народний депутат України, член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

20140912131849_81284

Фото: egalite.

Народився 7 липня 1970 року в селі Новопетрівка Снігурівського району Миколаївської області, – повідомляє Вікіпедія.

Освіта

Освіта середня. Закінчив Новопетрівську сільську школу, Снігурівське СПТУ № 34, де отримав спеціальність тракториста-машиніста.

Трудова діяльність

З 1988-го шість років служив у Західній групі військ у Німеччині. Повернувся до Новопетрівки й зайнявся овочівництвом. Став директором Новопетрівської філії підприємства «Агросвіт», а за два роки — власником.

З листопада 2010 до грудня 2012 — депутат Миколаївської обласної ради від партії ВО «Батьківщина», переміг в одномандатному окрузі № 38. Член постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, сільського будівництва та соціального розвитку села.

У 2012-2014 роках – народний депутат України VII скликання від ВО «Батьківщина». Член фракції ВО «Батьківщина». Голова підкомітету з питань соціальної політики агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Родина

Ріс без батька. Мати Валентина працювала зоотехніком на фермі.

Дружина Світлана — бухгалтер в «Агросвіті». Мають сина Кирила, 23 роки, 19-річну доньку Христину та 9-річного Назара. Вісім років тому сім’я стала опікуном сусідського хлопця Олега, у якого померла мати. Зараз йому 20 років, працює міліціонером.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...