Ігор Палиця захворів на коронавірус

Ексгубернатор Одеської області, голова політичної партії “За майбутнє” Ігор Палиця заявив що отримав позитивний результат тестування на коронавірус COVID-19. 

Про це він розповів в ефірі телеканалу “1+1”.

“Сьогодні зранку прийшов позитивний тест мені на коронавірус. Я самоізолювався. Симптомів немає. Просто були контакти, я вирішив пройти тестування, зранку прийшла така новина. Я почав профілактичне лікування – те, що прописав лікар”, – сказа Палиця.

Він зазначив, що ризиків заразитися для його родичів наразі немає.

“Я ізольований повністю”, – додав він.

Нагадаємо, одіозний нардеп Палиця отримав у подарунок від батька квартиру за 2,7 мільйона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ