Гонконг закриє в’їзд для жителів китайської провінції, де розпочалася епідемія

Влада китайського автономного регіону Гонконг вирішила заборонити в’їзд усім жителям провінції Хубей, де розпочався спалах нового коронавірусу, а також усім, окрім гонконгців, хто перебував там протягом останніх 14 днів.

Про це повідомляє South China Morning Post, — передає Громадське.

Зазначається, що влада Гонконгу посилила заходи на тлі повідомлень про ще три встановлені випадки зараження коронавірусом у регіоні. Таким чином, нині відомо вже про вісім хворих у Гонконгу.

Напередодні глава Гонконгу Кері Лем оголосила надзвичайний стан у регіоні у зв’язку зі спалахом нового коронавірусу, який уже забрав життя 46 людей.

А в іншому автономному регіоні китаю — Макао — вже відомо про п’ять випадків захворювання на коронавірус порівняно з двома, про які повідомлялося раніше.

Нагадаємо, США, Японія і Франція евакуюють своїх громадян з китайського Уханя через епідемію коронавірусу.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ