Гладковський-молодший пообіцяв назвати імена тих, хто злив журналістам інформацію

Головною метою журналістського розслідування програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” була дискредитація чинного президента України Петра Порошенка під час передвиборчої кампанії.

Про це заявив син колишнього замсекретаря РНБО України Олега Гладковського та один із фігурантів розслідування Ігор Гладковський у відеозверненні на своєму офіційному YouTube-каналі, який він назвав “Ваші гроші”, пише gazeta.ua

“Мета номер один — дискредитувати діючого президента Петра Порошенка під час виборчої кампанії. І це головна причина появи розслідування програми “Наші гроші”. Для цього обирають людину, пов’язану міцними робочими стосунками з головою держави. І накривають шквальним вогнем фейків. Людям нав’язується думка: “команда погана, то ж і президент поганий”, — заявив Ігор Гладковський та зазначив, що такою мішенню для фейків було обрано його батька Олега Гладковського, якого з Порошенком пов’язують бізнесові та дружні стосунки.

У своєму зверненні Гладковський-молодший також пообіцяв, що дуже скоро всі дізнаються, “хто насправді зліпив цей фейк та злив його журналістам”.

“Я точно знаю, що автори цього фейку проти мене не займалися ніяким розслідуванням 3 роки, як заявляють у програмі. Всі оприлюднені в ефірі документи журналістам передали пакетом — для “зливу” напередодні виборів. Ви маєте право знати, хто стоїть за цим фейком і скільки заробили його виконавці”, — написав в описі до відео Гладковський.

Нагадаємо, колишній заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони і бізнес-партнер президента Олег Гладковський особисто щонайменше один раз отримував “відкат” з розкрадання в оборонному комплексі.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...