5.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Квітня, 2024

Глава ВООЗ вимагає від Китаю «повного доступу» для визначення походження COVID – Financial Times

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я закликав Пекін надати більше інформації про походження COVID-19 і готовий надіслати другу команду для дослідження цього питання, повідомляє Financial Times у неділю.

«Ми наполягаємо на тому, щоб Китай надав повний доступ, і ми просимо країни підняти це питання під час їхніх двосторонніх зустрічей — щоб спонукати Пекін до співпраці», — сказав генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

Коментарі глави ВООЗ прозвучали в той момент, коли органи охорони здоров’я та фармацевтичні компанії по всьому світу поспішають оновлювати вакцини для боротьби з новими варіантами коронавірусу.

Гебреєсус протягом тривалого часу наполягав на тому, щоб Китай поділився інформацією про походження COVID-19, заявляючи, що поки це не сталося, усі гіпотези залишалися на столі.

Вірус вперше виявили в китайському місті Ухань у грудні 2019 року, і багато хто підозрював, що він поширився на ринку живих тварин, перш ніж поширитися по всьому світу та вбити майже 7 мільйонів людей.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>