0.4 C
Kyiv
Понеділок, 11 Грудня, 2023

“Будемо з вами поруч як вірний і непохитний друг”: у Великій Британії привітали Україну з Днем Незалежності

Сполучене Королівство завжди буде поруч з Україною як вірний і непохитний друг, заявив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак, вітаючи українців з Днем Незалежності у Х.

“Для всіх українців: Сполучене Королівство завжди буде поруч з вами як ваш вірний і непохитний друг. У день вашої незалежності ось лише деяка частина підтримки, яку Велика Британія надала на землі, у повітрі та на морі”, – написав Сунак.

Прем’єр нагадав, що у травні цього року він оголосив, що Британія буде проводити навчання українських пілотів на сучасних винищувачах. Він додав, що минулого тижня у країну для навчань прибули перші пілоти. Крім цього, Сунак зазначив, що Лондон передав Міноборони України бойові танки, а британська армія провела “безпрецедентний курс” навчання українських танкістів, для використання озброєння на полі бою.

У морі, продовжив прем’єр, командири британських морських сил навчили українських морських піхотинців проводити десантні операції в одних з найбільш важких середовищ. За його словами, з початку 2022 року підготовку пройшли понад 20 тисяч українських військових, ще 20 тисяч очікується цього року.

“Це на додаток до безпрецедентного пакета дипломатичної, гуманітарної та економічної підтримки, яку ми надали, а також нашої роботи, спрямованої на: допомогу зібрати понад 60 мільярдів доларів на відновлення на Конференції з відновлення України в червні; прискорити шлях України до НАТО. Україно, ми стоїмо з тобою сьогодні – як і з самого початку – як твій партнер, союзник і друг”, – наголосив Сунак.

Своєю чергою, міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі заявив: “32 роки незалежності України. Ми не припинимо підтримувати Україну, доки цю війну не буде виграно. Слава Україні”

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>