11.5 C
Kyiv
Вівторок, 23 Квітня, 2024

Британія буде поряд з Україною незалежно від результатів виборів у США, – Шеппс

Велика Британія продовжуватиме стояти “пліч-о-пліч” з Україною незалежно від результатів виборів у США наступного року.

Про це заявив новопризначений міністр оборони Британії Ґрант Шеппс, повідомляє CNN.

Республіканці розділилися у своїй підтримці президента України Володимира Зеленського, причому останні опитування показують, що більшість республіканців згодні з тим, що США мають робити менше для допомоги Україні в її конфлікті з Росією.

Опитування CNN, проведене в серпні, показало, що більшість американців виступають проти виділення додаткових коштів Україні, а серед республіканців кількість супротивників сягає 71%.

Шеппсу поставили запитання про те, що робитиме Велика Британія, якщо президент-республіканець буде обраний і вирішить відмовитися від підтримки України з боку США. Він заявив, що підтримка Лондоном Києва “непорушна”, і назвав це питання “спекулятивним”.

“Це станеться нескоро, поки ми не побачимо, що трапиться на виборах республіканців, але ми продовжуватимемо стояти пліч-о-пліч із нашими друзями в Україні”, – заявив Шеппс.

“Ми знаємо, що відбувається, коли ми дозволяємо тирану вторгнутися до сусіда, а потім продовжити рух на захід. І абсолютно необхідно, щоб Путін не зміг без наслідків вторгнутися до демократичного сусіда”. Саме тому Британія твердо стоїть на своєму, і ми будемо продовжувати це робити”, – заявив міністр.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>