24.2 C
Kyiv
Четвер, 18 Липня, 2024

Блінкен заявив про загрозу “шатдауну” для національну безпеку США

Урядовий “шатдаун”, який прогнозується в США, може вплинути на нацбезпеку країни. Про це заявив очільник Державного департаменту Сполучених Штатів Ентоні Блінкен під час прес-конференції.

Держсекретар США акцентував, що припинення роботи американського уряду ускладнить роботу Державного департаменту і зазначив, що відомство готується до ймовірного шатдауну, але закликав Конгрес “не йти на цей крок”.

“Ми дуже зосереджені на тому аби за будь-яких умов могли б зосередити наші ресурси на просуванні та захисті національної безпеки. І, звичайно, на тому щоб ми могли виконувати функції, необхідні для захисту людських життів, власності та безпеки”, – заявив Ентоні Блінкен.

Відомо, що у Палаті представників США, де республіканці мають незначну більшість досі не проголосували за бюджет. Якщо його не приймуть вчасно, то США з 1 жовтня загрожує шатдаун.

Шатдаун – це стан, коли частина американського уряду припиняє роботу через те, що у США не ухвалили новий бюджет. Співробітники великої частини державних структур у цей час працюють безкоштовно або йдуть у безстрокову відпустку.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>