Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс заявив, що система тестування на COVID-19 в США “неадекватна” та попередив про небезпеку поспішної вакцинації населення без належних випробувань.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Blaze.
Зокрема, на запитання про затримку результатів тестування на COVID-19, Гейтс сказав, що американське тестування на коронавірус – це неефективна система.
“Більшість усіх тестів у США – повністю марні”, – сказав Гейтс.
Він вважає, що тести на коронавірус мають показувати результат моментально.
Що стосується вакцини проти COVID-19, то Гейтс висловив занепокоєння з приводу поспішної розробки вакцини, без належного тестування.
На його думку, це може статися у Китаї та Росії: “Б’юсь об заклад, що там незабаром буде кілька вакцин, що надійдуть для пацієнтів без повного нормативного тестування”.
Водночас мільярдер констатував, що потрібно щонайменше три-чотири місяці лише для того, щоб дослідити побічні ефекти вакцини.
Також Гейтс підтвердив, що його фонд витратить 150 мільйонів доларів на забезпечення бідних громад вакциною проти COVID-19.
Раніше Трамп заявив, що вакцина від коронавірусу може з’явитися до президентських виборів у США.




