19.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Армія оборони Ізраїлю за ніч вдарила по понад 200 цілях у Газі

Протягом ночі армія оборони Ізраїлю завдала ударів по понад 200 цілям у секторі Газа. Також ЦАХАЛ заявив, що повністю контролює південний кордон із Газою.

Про це повідомляє The Times of Israel та IDF в соцмережі Х.

“Останніми годинами військові літаки і кораблі ЦАХАЛу атакували багато об’єктів терористичних організацій у всьому секторі Газа. Протягом ночі десятки винищувачів атакували понад 200 цілей у районі Рімал і Хан-Юніс”, – йдеться у повідомленні ЦАХАЛу.

Зокрема, були атаковані – військова інфраструктура бойовиків, розташована в Хан-Юнісі, склад зброї у мечеті, квартира, яку використовувала ХАМАС і висотна вежа.

ЦАХАЛ оприлюднив відеозаписи, на яких зафіксовані деякі з ударів.

Доповнення

Головний речник Армії оборони Ізраїлю, контр-адмірал Даніель Хагарі, заявив, що військові відновили контроль над кордоном Гази після того, як терористи ХАМАСу підірвали частини прикордонного паркану під час нападу в суботу вранці. За його словами, 10 жовтня проникнень на цій ділянці не було. Війська працюють над мінуванням ділянок біля кордону Гази. За даними ЦАХАЛ, на території Ізраїлю все ще переховується невелика кількість терористів.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>