14.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Армія Ізраїлю повідомила про ураження оперативного штабу і апарату служби безпеки ХАМАС

Минулої доби ЦАХАЛ завдав ударів по об’єктах інфраструктури ХАМАС, включаючи тунелі, штаби, склади зброї, мінометні установки і протитанкові ракетні пускові установки.

Про це повідомляє Армія оборони Ізраїлю.

«Під час широкомасштабних ударів в секторі Гази за останню добу ЦАХАЛ завдав ударів по кількох терористах і об’єктах інфраструктури ХАМАС, включаючи шахти до тунелів, що використовують терористи, військові штаби, склади зброї, мінометні установки і протитанкові ракетні пускові установки», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що вночі ЦАХАЛ завдав удару по оперативному апарату ХАМАС, в тому числі по військових кімнатах, інфраструктурі та військовому штабу. Армія Ізраїлю повідомляє, що штаб ХАМАС встановив блокаду, що перешкоджало евакуації жителів Гази в безпечніші райони на півдні сектору Гази.

Окрім того, як зазначається, ЦАХАЛ завдав ударів по об’єктах військової інфраструктури і командних центрах апарату безпеки ХАМАС, який відповідає за нагляд за діяльністю терористичної організації в секторі Гази, а також за арешти і ув’язнення опонентів ХАМАС.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>