0.4 C
Kyiv
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Анкара докладає зусиль для досягнення мирних переговорів між росією та Україною – Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що Анкара докладає зусиль для досягнення мирних переговорів між росією та Україною і сподівається на результат, “якщо обидва лідери схвалять” посередництво, пише Anadolu.

“Ми прагнемо до цього, це наше бажання. Ми детально обговорили ці питання під час візиту (Президента України Володимира) Зеленського (до Туреччини), під час переговорів із ним, а також зустрічей на полях саміту лідерів НАТО. Я сподіваюся, що ми досягнемо результату, якщо обидва лідери схвалять наше посередництво”, – зазначив турецький лідер, коментуючи запитання про можливу посередницьку роль Туреччини в мирних переговорах між сторонами.

Глава турецької держави прокоментував також очікування Будапешта від Анкари, зокрема щодо врегулювання стосовно війни рф проти України, внеску Туреччини у мир в усьому світі, регіональні проблеми та енергетичну безпеку.

“Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан дуже чутливо ставиться до цих питань, і як член Євросоюзу добре знає Туреччину. Він також дуже добре розуміє, у якому ми становищі і як країна-спостерігач у плані тюркських республік”, – сказав президент Туреччини.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>