16.5 C
Kyiv
Неділя, 14 Квітня, 2024

ЗСУ наступають на Бахмутському і Мелітопольському напрямках, – ISW

Українські військові продовжили наступальні дії у районі Бахмута Донецької області, а також на заході Запорізької області.

Про це розповіли аналітики Інституту вивчення війни.

У публікації наводиться заява Генерального штабу ЗСУ 20 вересня про те, що наші війська продовжили наступальні дії та завдали значних втрат російській живій силі та техніці на Мелітопольському напрямку (захід Запорізької області).

Також у Генштабі проінформували, що бійці продовжують наступальні дії на Бахмутському напрямку та консолідуються на нових закріплених рубежах.

Як зазначали у Міністерстві оборони Великої Британії, українські сили взяли під контроль позиції у Кліщіївці (7 км на південний захід від Бахмута) та Андріївці (10 км на південний захід від Бахмута), а передислокація російських повітряно-десантних сил із Бахмуту на Запорізьке послабила російську оборону довкола Бахмута.

Експерти ISW пишуть у звіті, що раніше спостерігали підрозділи російської 83 окремої десантно-штурмової бригади, що діяли в районі Запорізької області. При цьому аналітики додають, що неясно, яку частину цього підрозділу передислокували з Бахмута.

Прес-секретар Східного угруповання військ ЗСУ капітан Ілля Євлаш заявив, що українські війська готують оборонні позиції перед поновленням настання російських окупантів на Куп’янсько-Лиманському напрямі.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>