14.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Жительку Одещини засуджено за шахрайство з отримання державної соціальної допомоги

Правопорушниця має відшкодувати завданні державі збитки та відпрацювати 220 годин громадських робіт.

Поліцейські в ході досудового слідства встановили, що жителька одного з сіл Любашівської ОТГ, яка має на утриманні неповнолітніх дітей, звернулась в соціальні служби для призначення виплати державної допомоги сім`ям з дітьми.

При цьому вона свідомо приховала обставину, яка впливає на призначення і виплату державної допомоги одиноким матерям: при заповненні заяви та декларації про доходи та майновий стан зазначила, що вона не проживає з батьком дітей, самостійно їх виховує та веде господарство. Через внесення недостовірних відомостей до офіційних документів  жінці було безпідставно нараховано та виплачено соціальну допомогу в сумі майже 30 тисяч гривень.

Дізнавачі територіального підрозділу поліції висунули правопорушниці обвинувачення у заволодінні чужим майном шляхом обману, тобто шахрайстві за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, та скерували матеріали до суду.

Суд визнав жінку винною і призначив їй покарання у вигляді  220 годин громадських робіт. Також вона повинна відшкодувати завдані державі матеріальні збитки.

Подільське районне управління поліції Одещини

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>