11.5 C
Kyiv
Вівторок, 23 Квітня, 2024

Жителів Москви бережуть, але скоро і їх торкнеться: ГУР про мобілізацію в Росії

Мобілізація в Росії триває на постійній основі, жителів Москви вона здебільшого оминала. Однак у майбутньому це торкнеться і їх.

Про це йдеться у заяві представника Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова в ефірі національного телемарафону.

“Переважно ця хвиля мобілізація публічної пройшла осторонь Москви і Московського регіону, хоча мова не йде про гастарбайтерів чи якісь неблагонадійні верстви населення”, – йдеться у заяві.

За словами Юсова, пересічного москвича ця мобілізація торкнулась мало. Проте ця ситуація може змінитись.

Представник розвідки зазначає, що цього разу буде трошки по іншому, попри те, що столицю режим російського диктатора Володимира Путіна буде берегти жителів Москви, мобілізація неминуче торкнеться їх.

Юсова сказав, що нова ймовірна хвиля мобілізації торкнеться ще більшої кількості пересічних родин, проте через певні побоювання керівництво РФ переносило рішення про її оголошення.

Він сказав, що прихована мобілізація триває весь час, рекрутинг людей відбувається на постійній основі, навіть у тюрмах. Загалом 20 тисяч росіян на місяць приєднується до армії окупантів.

Представник Головного управління розвідки Міноборони зауважив, що нова публічна хвиля мобілізації може розпочатись і осінь є тим періодом, коли її могли б оголосити.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>