17.6 C
Kyiv
Вівторок, 23 Липня, 2024

Жорстоке вбивство неповнолітніх на Золочівщині – суд виніс вирок

За публічного обвинувачення прокурорів Львівської обласної прокуратури 23-річного та 22-річного мешканців Золочівського району та 20-річного львів’янина визнано винними в умисному вбивстві (п. п. 1, 9, 12 ч. 2 ст. 115 КК України). Також мешканців Золочівщини засуджено за використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, незаконний збут наркотичних засобів(ч. 2 ст. 306, ч. 2 ст. 307 КК України), одному із них інкриміновано втягнення неповнолітнього у протиправну діяльність (ч. 1 ст. 304 КК України).

Їм призначено покарання у виді 15 та 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна та 10 років позбавлення волі відповідно.

Прокурори в суді довели, що у 2020 році на Золочівщині обвинувачені до смерті побили битою неповнолітніх хлопця та його дівчину. Після чого їх тіла спалили та закопали у лісі.

Встановлено, що обвинувачені займалися збутом канабісу за допомогою Telegram-каналів, роблячи закладки. До цього вони неодноразово залучали потерпілого.

Проте, згодом між співучасниками трапився конфлікт через те, що нібито неповнолітній привласнив собі наркотичні засоби. За це фігуранти вирішили «розібратися» з ним та запропонували зустрітися. Однак хлопець прибув на зустріч не сам, а зі своєю дівчиною, що і змінило план розправи.

До набрання вироком законної сили фігуранти знаходитимуться під вартою.

Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>