34.8 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

Зеленський: ми не обмінюємо наші території на будь-яке членство у будь-якому союзі

Україна бореться за деокупацію Криму та всіх інших тимчасово окупованих рф українських територій, ми не обмінюємо наші території на будь-яке членство у будь-якому союзі.

Про це у середу під час зустрічі з представниками ЗМІ заявив Президент Володимир Зеленський, слова якого цитують в ОП.

«У мене однозначна позиція: Крим – це Україна. Ми боремося за Крим і за всі інші тимчасово окуповані українські території та не міняємо наші території на будь-яке членство у будь-якому союзі», – заявив Зеленський.

Він зазначив, що сили безпеки й оборони України проводять контрнаступ, щоб деокупувати наші міста й села, але це – складне завдання.

За його словами, Україна має постійну потребу в артилерії та далекобійній зброї, тому допомога партнерів дуже важлива.

«Якщо ми говоримо про далекобійну зброю – ми працюємо над цим. Завдання мають дипломати, керівник Офісу Президента, міністр закордонних справ. Я працюю над цим у різних напрямах. Ми лобіюємо це по-різному, але ми точно отримаємо результат. Так само, як ми отримали серйозні ракети. Зараз, коли ми їх використовуємо, це вже не секрет. Було непросто. Storm Shadow у нас є. Так само, як із Ріші (Сунаком – ред.), я домовлявся з Еммануелем Макроном про ракети SCALP. Ми отримали «cкальпи», вони працюють, військові дуже задоволені. Майже стовідсоткове влучання у ворога», – розповів Зеленський.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>