10.4 C
Kyiv
Неділя, 14 Квітня, 2024

Зеленський припустив, що взимку путін почне залякувати застосуванням ядерної зброї по Україні

Російський диктатор володимир путін може почати залякувати застосуванням ядерної зброї по Україні у період початку опалювального сезону. Він “шукатиме” нестабільну ситуацію в Європі та США, щоб інформаційно “підігріти” цю тему, припустив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю СBS.

Очільник держави висловив думку, що путін буде лякати ядерною зброєю, оскільки в його асортименті зброї “нічого не залишається”.

“Він (путін, – ред.) знищував людей, катував, перекривав Чорне море, залякував, окупував атомну станцію, зруйнував нашу Каховську гідроелектростанцію. Він все використовував, різні кроки, і у нього не так багато чим може він залякувати”, – сказав Зеленський.

За його словами, президент рф “постійно трішки підігріває” тему застосування ядерної зброї.

“Він (путін, – ред.) буде шукати цю нестабільну ситуацію в Європі і Сполучених Штатах Америки, і буде підливати інформаційно ризики застосування ядерної зброї з його сторони. Він буде залякувати. Моє бачення, що він це може робити, починаючи з опалювального періоду. Я вважаю що до зими і взимку безпосередньо він може таке робити – залякувати”, – заявив Зеленський.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>