17.6 C
Kyiv
Вівторок, 23 Липня, 2024

Зеленський прибув до Бухареста: заплановано переговори з президентом Румунії

Президент України Володимир Зеленський повідомив у вівторок, що прибув до Румунії з офіційним візитом.

“Я прибув до Бухареста, Румунія, для переговорів з президентом Румунії Клаусом Йоханнісом і зміцнення наших добросусідських відносин”, – зазначив Зеленський у X.

Президент вказав, що здійснює “офіційний візит до наших добрих сусідів, які підтримали нас у найскрутнішу мить і чия підтримка з часом лише зростає”.

“Буду радий бачити пана Президента Румунії Клауса Йоханніса – у нас великий спектр тем для переговорів. (…) Говоритимемо сьогодні про подальшу безпекову взаємодію, розвиток авіаційної та інших оборонних коаліцій, посилення нашої ППО, загальну архітектуру безпеки в регіоні Чорного моря та відносини з нашими партнерами”, – вказав Зеленський у Telegram.

З його слів, передусім Україна вдячна Румунії за щиру та масштабну допомогу, “яка значно посилює наш захист”. “А також – за максимально конструктивну солідарність, яка дає нашим країнам змогу разом бути вагомими донорами безпеки для світу, зокрема продовольчої. Ми вже налагодили співпрацю, яка підтримує стабільність багатьох інших народів, і можемо її ще розширити”, – вказав Президент.

“Цей візит принесе користь обом нашим народам”, – підсумував Глава держави.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>