Президент Володимир Зеленський зізнався, що іноді йому “дуже хочеться” вішати олігархів, але Україна обрала демократичний шлях.
Ці слова можна прочитати в інтерв’ю Зеленського The Guardian, повну версію якого опублікувала в неділю пресслужба президента
Журналіст запитав президента: “А роль олігархів в Україні вже зрозуміли: просто просити грошей у них, вішати, стріляти?”
“Ну, ми не можемо, згідно з законом, вішати й стріляти. Це шлях. Ми вибираємо: або тоталітарний, або демократичний. Але якщо вибрали демократичний, то, звісно, вішати не можна. Хоча іноді дуже хочеться. Чому? Тому що так швидше.
Ми обираємо закон. Ми концептуально творимо демократичну державу, і для всіх повинні бути однакові правила, один закон. Але роль, якщо ви вже використали це слово, – то дуже хочеться, щоб ролі у них були не головні, а, як у кіно, епізодичні. Зі свого боку, вони розуміють, що я не злодій, і починають по-іншому поводитися”, – відповів Зеленський.
В матеріалі The Guardian зазначалося, що після слів Зеленського про те, що йому іноді дуже хочеться вішати олігархів його прессекретар Юлія Мендель зазначила: “Ми жартуємо”. “Звичайно, ми жартуємо”, – сказав Зеленський.
“Проблем більше, вони катастрофічні. Проблеми ж не виникають сьогодні, і їх треба вирішувати. Проблеми виникли багато років тому. Коли ми здобули незалежність, ми ще тоді повинні були вибрати собі модель, як жити… Потрібно було точно визначитися, і це найбільша проблема.
Тому багато економічних процесів – вони стагнували, тобто вони сьогодні кожного дня прориваються, вибачте, як прищ у 18-річного. Ти не знаєш, де, коли саме, як він з’явиться. Ти просто бігаєш, як на кораблі: всюди діри, і ти руками й ногами закриваєш це. Це те, в чому ми зараз живемо. Ми закриваємо діри”, – додав Зеленський.
The Guardian випустили матеріал про Зеленського. Що в ньому не так.





Зроби це
Найперше коломойського
Найперше коломойського
….потім він скаже що це йому наснилось таке бажання….
Он не одинок в своих желаниях,но почему -то погибают совсем другие
Он не одинок в своих желаниях,но почему -то погибают совсем другие
Не треба вішати забрати все на благо України.
Введите смертную казнь ,для коррупционеров и воров!!!
Введите смертную казнь ,для коррупционеров и воров!!!
Нам тоже
І хто заважає.
І хто заважає.
Якщо хочеться то вішай.
Якщо хочеться то вішай.
Хоч не Коломойського?
Бла, Бла, Бла.
Бла, Бла, Бла.
А хто заважає? Тільки потрібно почати з себе.
А хто заважає? Тільки потрібно почати з себе.
Вешать не надо! Посадить и пусть сидят, пока не вернут награбленное! Сразу бюджет наполнится и другие станут бояться…
Вешать не надо! Посадить и пусть сидят, пока не вернут награбленное! Сразу бюджет наполнится и другие станут бояться…
Давно пора! Первого ахметова и пошли,,,,,,,!
Давно пора! Первого ахметова и пошли,,,,,,,!
Маніпулятор. Але примітивний.
Яке безглузде самогубство..
Яке безглузде самогубство..
Підтриую. Олігархи знищили державу і привели до зубожіння !!
Підтриую. Олігархи знищили державу і привели до зубожіння !!
Если Зеленский не наведет порядок с олигархами то они сделают из него предателя вУкраине и идиота заграницей .
Если Зеленский не наведет порядок с олигархами то они сделают из него предателя вУкраине и идиота заграницей .
Вин про олигархив не зааикався атак в общому може и нас
Вин про олигархив не зааикався атак в общому може и нас
І в чому проблема?
Нехай почне з Коломойського .
Нехай почне з Коломойського .
Вішай
Вішай
Не можешь посадить повешай ,одного ,другого и остальные исчезнут они же ,грабят страну и народ.
Не можешь посадить повешай ,одного ,другого и остальные исчезнут они же ,грабят страну и народ.
Боже какой ДУРАК.САМ уже второму начал ОЧКО лизать а перед народам как всегда КЛОУНА строит.ПРАВЕДНИК ДОЛБАНЫЙ.
На фронт.
На фронт.
Посади свого друга Беню тоді повірю тобі балабол!!!
Посади свого друга Беню тоді повірю тобі балабол!!!
Ну так виселицу тебе в руки-сколько же мы ждать будем?!..И…да.можно с Бени начать?..
Ну так виселицу тебе в руки-сколько же мы ждать будем?!..И…да.можно с Бени начать?..
А список там був би довгенький !!!!???
А список там був би довгенький !!!!???
Когда?
Так в чем дело? Не надо себе отказывать в желаниях
Нам також
Нам також
А змусити їх працювати на державу -нє?!немспроможний …..за ці слова можна кримінальну справу відкривати,як відкрили проти Федини ,та Звіробій ….Чи президенту можна?!
А змусити їх працювати на державу -нє?!немспроможний …..за ці слова можна кримінальну справу відкривати,як відкрили проти Федини ,та Звіробій ….Чи президенту можна?!
Всем хочется их повесить.
Всем хочется их повесить.
Начнис бени
Начнис бени
Давно пора
А в чем задержка, попроси народ поможет.
А в чем задержка, попроси народ поможет.
Вішай!
Вішай!
Народ йому точно заважати небуде, але це пусті слова
Народ йому точно заважати небуде, але це пусті слова
Вішай Вова вішай я думаю люди будуть за
Вішай Вова вішай я думаю люди будуть за
Не он один такой?
Не он один такой?
Почни з коломийського і буде счастя
Смертна кара спасе Укра1ну. Зроби це. 1 ми тоб1 пов1римо
Смертна кара спасе Укра1ну. Зроби це. 1 ми тоб1 пов1римо
Не врите. Он говорил о людях. Ушлепок.
Не врите. Он говорил о людях. Ушлепок.
Ой,ржу нє магу ?,папіка Коломойського також?
Ой,ржу нє магу ?,папіка Коломойського також?
Почитайте оригінал статті…
Почитайте оригінал статті…
Вішати не треба ,бо гріх на душу, а от обнулити їх не помішало б!
Портрети в кабінеті на стіні.
Зеленський працює на олігархів
Це вже було… Шарікови Поліграф Поліграфович. ” Мы их давили, давили…”
Федоренко Євген фу-у-у!!!!
Вішати куди⁉
Перше повісь свого хозяїна,тоді повірем!
В пeршу чeргу повісся сам, так як ти олігарх та й щe й придурок.
Языком молоть – не мешки таскать
Хочется навести порядок, хочется закончить войну, хочется вешать Тварей, хочется…… Так делай ты же президент
Любовь Дашевская він один з них
Хочется, значит нужно делать!
Поддерживаю президента и думаю простой народ тоже
Як в Китаї
Ничого ще трохи и ви будете це робити.Ми прости люди вже до цього готови.
Желание одобряю!
У нас демократичний шлях тільки до олігархв , бо їх повісить не можливо, то нехай розтягують країну і далі .
Кто мешает, все в твоих руках
Прийміть закон і вішайте,як в Китаю
Виктор Чубирка і попроси щоб тебе поряд з ним
Вітаю Вас із святом -шановна пані Валентино -мої найщиріші вітання ?
А мені хочеться повісити Зеленського, круто?
Хотелку ещё 4 года ждать
Та не олігархів, не перекручуйте. Він хоче вішати народ, який ним не захоплюється.
то починай
Ну, пока это они его повесили, за яйца.
КОЛОМОЙСКОГО?Который его сделал презедентом через1+1?
А национализировать уних все слабо
Не заметно еще висячих
Начните с Коломойского!!!
І свого шефа бєню, теж, але вовка обіцяв що буде весело, хоч одну обіцянку виконує.
Що, І.В. теж?
Трепло ном. 1
Хоча б звільнив їх всіх
ну и ……..?
Любов Теличко я согласен лишь бы этой гниды больше не было
Пусті слова,країна іде до дефолту
Разсмеши комика, вессенее обострение
Том у прокуратуру нянєчку з китаю!!!
Так в чім прблем мила не хваає?
Скоро всі дерева виріжуть, то не тягни.
Дмитро Швайка згадай про Федину.
Лучше втручатись в закони це буде з вашої сторони справедливо а за олигархив це бред какой-то сами допустили теперь вам решать а закони важнее нам
Ростислав Друг Все слова для поддержки рейтинга ,а делов 0 лучше не стало
лучше бы подумал вместе с ними как поднять страну
Яб сама розстріляла б
один проти орди бандитів, піраній, антилоп гну,правоохоронна система роками вбивалася,кришується все,що вбиває народ медицина цинічна,що може якийсь рябошапка,коли міліарди сильніші,коли кілер це гарно оплачувана робота, сутенер, наркоділер,реалії життя.
Важко артисту грати роль ,коли публіка не аплодує
То в чому справа?
От читаєш ці коментарі і думаєш чи здоровий наш народ ? Просто встидно.
Наче вже не в 95 кварталі , а людей і далі смішить ?????
Почни з Коломойського.
А что он сам умеет работать на государство а не на рейтинг
Так починай а народ тобі поможе
Евгений Грущенко Тебя повесть за яйца.
Александр Яновицкий Сам Прыдурок.
Що він увесь час бреше? Щось ми ще не побачили повішаного ні беню, ні ахметку, чи може вони не олігархи?
Федоренко Євген А чего их в пипец отсасывать бандюганов.Правильно и говорит надо с Китая исполнителей выписать только . Ясно панове олігархи , все вірно , украв нари,а не особняки за кордоном .Там живу, а тут ворую.Івсе в шоколаді.
Дмитро Швайка Смотри а то ты первым будишь.
Хотеть не вредно
Галина Рахимова, о, сразу видно избирателя Зеленского. Он практически всегда не грамотный и тупой. Когда мозг один на всех, это всегда тяжело. Вова вас стрижет как баранов, а вам нравится. Только бекаете от удовольствия.
А с ним по другому никак. Только высшая мера назначения, казнь
Іхнім дружинам на шиі?
Евгений Грущенко А порох вас считает что вы стадо баранов. И у вас вообще мозгов нет
????
Володя после 8 марта и начинай, пусть жон поздравят с женским днем, сухари с мешком и на нары, только не так как Луцик и Юлька, а на строгую к сидельцам в общий барак.
Валентин Пилипюк прочитайте весь текст, він з мендулою зразу сказали, що пожартували, воно що не пообіцяє – все жарт. “Оно вам нічєго нє должно” – зЕлошарики. (Це не до тебе крайня фраза Валентин).
У мене є шнурки і мило ,для благого діла віддам все ,ще є лібьодка!!!!!
Давно пора
Саша Дудка з Китаю він не викличе, тому щ й йому ку в загривок пустять. А ось з кацапії, може покликати, але не олігархів “кінчати”, а народ, як на Майдані і на Сході.
Нехай не гаіться.
Наканец дойшло, і без вихідних.
Давно пора їх саджать
А в чем загвоздка?
Подержую, если нужна помощь,звони
Если они не шустрее!
ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ ПОЧНІТЬ З ПОРОХА ЩОБ БУВ СПОКІЙ
Федоренко Євген ПІДТРИМУЮ!
Федоренко Євген МОЛОДЕЦЬ! Гарна відповідь бабці!
И не ему одному…
Валентина Дрозд Бабуля ! Це ви собі ” ФУ! ФУ! ФУ!”????
Александр Шевчук ПІДТРИМУЮ!
ещё раз расмешил.бру га га.
Raisa Muratova ПІДТРИМУЮ! В Украіні брехун номер 1— Зеленський! Хто не вірить, перевірте, що обіцяв перед виборами, і що виконав! Нуль% виконання!
Юрій Трейгель ПІДТРИМУЮ!
Лариса Харитонова ПІДТРИМУЮ!
І мені теж.
Він теж олігарх.Входить в 10 Форбс.
Сначала сделайте а потом говарите