Зеленський візьме участь у “Свободі слова” Шустера

Президент України Володимир Зеленський, який напередодні у телефонній розмові з Президентом Франції Еммануелем Макроном скоординував позиції перед зустріччю лідерів країн “нормандського формату” (Росії, України, Франції, Німеччини), в п’ятницю ввечері візьме участь у політичному ток-шоу Савіка Шустера “Свобода слова”.

Про це повідомляється на офіційній сторінці програми у Facebook.

“Президент України Володимир Зеленський вперше в ефірі політичного ток-шоу – один на один з народом України”, – сказано в повідомленні.

Також в анонсі телепрограми повідомляється, що основною темою обговорення стане майбутня зустріч країн у “нормандському форматі”, яка відбудеться 9 грудня в Парижі.

Крім Зелеского, в ток-шоу візьмуть участь Леонід Кравчук, Андрій Богдан, Юлія Тимошенко, Святослав Вакарчук, Давид Арахамія, Андрій Парубій та Олексій Резніков (представник України в Тристоронній контактної групи).

Початок програми – о 21.00 6 грудня.

Напомним, Зеленский встретился со студентами, которых избил “Беркут” в 2013 году.

49 КОМЕНТАРІ

  1. Молодець, старається і дуже швидко вчиться! Але тітушки попередників кричать, що все пропало, а кричать ті, що в долі, або зовсім нічого не розуміють. Команда недосконала, але поступово очистяться. Треба допомагати, а не ставити шпиці в колеса

  2. Галина Бобкович Головне, не краде. Хоче миру, повернув моряків, кораблі, прийняли багато законів, що відведуть від корита, тих, що 28 років грабують. А саме головне, що на всіх каналах олігархів його обси……ть, ЗНАЧИТЬ відбиває їх від корита, тому пищать, ЗНАЧИТЬ робить правильно.

  3. Марина Демянюк Не тільки порошенківський, а і ті, що на попередньому каламутили майдані. Їм ще мало крові!

  4. Пришилепок повинен відповісти. чого пішов у президенти як в голові не варе…за це повинен сісти за грати…хто його заслав і його оточення вороги України

  5. Uliana Kishchyk одних відведуть ,а других привели до корита,у бєні копійчані тарифи для його заводів,з м@скалями ми вже брати ,беремо у них дешеву електроенергію ще трохибуде дешевий росгаз,але якою ціною?

  6. 28 років було добре, а за кілька місяців має все змінитися, ви не бачите як система упирається?Допомагайте!А ні, то біжіть на майдан,ще трохи лишилося дурних, ще не всіх повибивали

  7. Валерий Кириченко …Ну , так…тільки “пчеловода ” там й не вистачатиме.. ..А так там кодло гадюче й так собереться. …Одна (не уважаемая) Юлька тільки чого коштує….Попробуй з тим кодлом зв’яжись….

  8. Світлана Чепурко И что ж он с тобой сделал? Никто тебя не уполномачивал говорить за народ. Одно что вы лаетесь говорит о его толлерансности( если мозгов хватает понять о чем речь). При порохе язык был в известном месте, а сейчас как с цепи сорвались.

  9. Анна Биля у тебя мозги набекрень шавка ты порошенковская,ты кого “пришлепком”называешь, тоби он ничего не должен спрашивай с Порошенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ