Зеленський розповів, за яких умов відновлять міст у Станиці Луганській

Президент України Володимир Зеленський назвав умову відбудови мосту у Станиці Луганській.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Президент України Володимир Зеленський у рамках робочої поїздки до Луганської області в неділю відвідав Станицю Луганську і на більш ніж півкілометра пройшов далі нульової позиції Збройних сил України вглиб зони розведення.

Разом з президентом Європейської ради Дональдом Туском вони пройшли останній пункт українських військових і дійшли до зруйнованого моста, через який люди перетинають лінію розмежування і який планується відновити за умови дотримання перемир’я.

“Ми хочемо відновити цей міст. Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші – і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути укріплення іншої сторони. Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко це зробимо”, – сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування.

Нагадаємо, 6 липня стало відомо, що Зеленський і президент Європейської ради Туск відвідають Луганську область.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ