11.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Завдяки Зеленському в Україні викристалізувався новий тип виборців, – політолог

Приблизно третина українських виборців – це такі собі фанати Володимира Зеленського віком від 20 до 60 років. Ці люди не дуже соціально активні і не мають звички щось аналізувати, вважає політолог Вадим Денисенко.

«Раніше у нас ішов розкол по лінії «мова–не мова», «Європа–не Європа». На сьогодні завдяки появі Зеленського в Україні викристалізувався новий тип виборців. Їх приблизно 30% – це такі собі фанати Володимира Зеленського», – сказав Денисенко в інтерв’ю «Главкому».

Денисенко констатував, що після виборів електорат не став ані більш аполітичним, ані активнішим.

«Можна сказати, що кількість політично активних людей лишилася такою, як була і до виборів – в районі 50-60%.Однак усвідомленішими, глибшими вони не стали. Український виборець не замислюється над якимись глобальними речами чи схвальними питаннями», – додав він.

Щодо виборців Володимира Зеленського, то їх політолог охарактеризував як колективний образ покоління Z – незалежно від того, чи цій людині 20, чи 60 років.

«Це не дуже соціально активні люди, їм притаманне «кліпове» мислення, аналізувати щось – не притаманно. На цьому полі немає жодного іншого політика, ніхто раніше не працював з цим типом виборців», – пояснив експерт.

За інформацією Денисенка, наразі Зеленський після певного просідання відновив свої позиції і підняв рейтинг до рівня 2019-го року.

«Водночас завдяки невдалим піар-кампаніям Офісу президента чітко викристалізувався і виборець Порошенка: відверто проукраїнський. Наразі Порошенко має 16–17%, але є певний потенціал для великого збільшення», – вважає керівник «Українського Інституту майбутнього».

Читайте також: Зеленський зрадив національні інтереси, а тепер намагається це приховати, – Уколов

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>