Спільнота “Київ Оперативний” опублікувала інформацію про те, що до Києво-Печерської лаври за дві години приїжджали чотири швидкі.
Про це йдеться у Facebook спільноти.
У повідомленні зазначається: “Схоже, що в Лаврі зараз зовсім не весело – 4 швидкі за 2 години. І всі когось кудись відвозять”.
https://www.facebook.com/watch/?v=226200008481394
Нагадаємо, військовий розповів про спецоперацію Московського патріархату на Великдень.





І до Москви на обсервацію
Я б їх не забирав вони самі себе довели до такого стану.Коли в країні об’явили карантин і самоізоляцію,вони такі самі громадяни України,а закон один для всіх.А як що підчиняються Гундяю тоді чемодан,вокзал,Росія.
Оой,а что,молитвы не помогают,правда?????
Их главарь сказал, что причина короновируса гомосексуализм. ДумайТЕ…
зачем их оттуда забирать, там же была больница доя ВИЧ, которую они удачно отжали?
Срєбролюбіє попам виходить боком……
Києво-Печерська Лавра запрошує на Великдень президента та слуг народу.Маски та рукавички не обов’язкові!!!
Ну видно целебные святые мумии которые лежат в пещерах и не сут в себе целебную силу окозались обычными трупами раз попов не вылечили теперь конец бизнес центра под названием Киево Печерская лавра как никогда близок а за ними остальные поповско монашеские шопы ???
Куди попів забирають з Лаври,навіщо???
Дмитро Бойчук Дебілбля…..кончений. Лікуйся.
Вова приходь до мацковських попів пасочок поїсти.
Как то странно все это…
Владислав Грабовский да он иудей .
Молитися і просити в бога благодаті для України потрібно, але не в тих корупційних храмах, що зараз. Там нас бог не почує. Це моя думка.
Навіщо нечисть,що розповсюджують вірус ще лікувати,вони призивають до непокори.