За минулу добу на Донбасі російські бойовики 12 разів відкривали вогонь

20 жовтня, збройні формування Російської Федерації та її найманці 12 разів порушили режим припинення вогню. 

Про це йдеться в звіті звіт ООС.

Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил з озброєння БМП, гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив 9 обстрілів.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” противник здійснив 3 обстріли:

“За минулу добу, внаслідок обстрілів, втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає”,- звітують військові.

З початку цієї доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 3 рази порушили режим припинення вогню,без втрат.

Нагадаємо, на Донбасі окупанти двічі порушили “тишу”, втрат немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ