В Україні за минулу добу, 22 грудня, зафіксували 10 136 нових випадків коронавірусного захворювання COVID-19. 15 372 людини одужали та 275 — померли від ускладнень.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Найбільше нових випадків виявили у Києві (1 381), Запорізькій (887), Київській (809), Одеській (792) та Харківській (591) областях.
Госпіталізації потребували 2 979 людей.
Від початку епідемії в Україні виявили 989 642 випадки інфікування, з них 615 660 людей одужали та 17 172 — померли від ускладнень.
https://www.facebook.com/maksym.stepanov.official/posts/844529599423370
Нагадаємо, Польща віддасть Україні надлишки вакцини коронавірусу.




