26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

Южаніна: лотереї заплатять в 10 разів менше податків через зміни, які ініціюють Гетманцев та Железняк

Зміни до законодавства щодо проведення лотерей, які прирівняють їх до онлайн-казино, дозволять сплачувати у 10 разів менше податків.

Про це повідомляє член комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної ради Ніна Южаніна в інтерв’ю Яніні Соколовій.

За її словами, закон про азартні ігри, який ініціює голова профільного комітету Данило Гетманцев, приймався поспіхом, та не забезпечує відповідних надходжень до держбюджету.

На її думку, подібні зміни підуть на користь не державі, а окремим групам, адже відкриють лазівки сплачувати набагато менше податків.

“Провідником змін закону про азартні ігри і в закон про лотереї є пан Железняк (Ярослав Железняк, – ред.). Навіщо він взяв на себе цю місію, хто його попросив і навіщо він це робить незрозуміло,  головне, що він зараз прикриваючись іміджом керівника ТСК (Тимчасової слідчої комісії), яка нібито бореться із порушеннями, він вносить ці проекти закону”, – заявила Ніна Южаніна.

Нардеп також зазначила, що її не чують в профільному комітеті, який очолює Данило Гетманцев і який до обрання у парламент сам мав частку у гральному бізнесі – великому операторі лотерей МСЛ.

“Не забуваємо що до 2020 року, до прийняття закону через лотереї проводились і інші азартні ігри під прикриттям. Насправді власники, співвласники ходили по лезу ножа – порушували закон, весь час з кимось домовлялися”, – додає Южаніна.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>