2.9 C
Kyiv
Субота, 20 Квітня, 2024

Японія рішуче засудила російські псевдовибори на окупованих територіях України

Японія різко відреагувала на проведення РФ на окупованих територіях України незаконних “виборів”. Токіо наголошує, що Москва своєю агресією проти України та загарбницькою війною продовжує порушувати міжнародне право та відповідні резолюції Генеральної Асамблеї ООН.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Японії.

У відомстві зазначили, що у незаконно захоплених військами РФ районах Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей, а також АР Крим в Україні Кремль  проводить російські “вибори до місцевих парламентів”.

У заяві глави МЗС Японії Йосімасі Хаясі наголошується, що анексія Росією цих територій на території України порушує суверенітет та територіальну цілісність Української держави, є явним порушенням міжнародного права та суперечить відповідним резолюціям Генасамблеї ООН.

“А тому не можуть бути визнані, і вони рішуче засуджені. Також для Росії ніколи не прийнятно проводити такі вибори в цих регіонах на основі цих незаконних анексій”, – передали в японському міністерстві.

У МЗС також заявили, що вторгнення РФ в Україну є “образою основи міжнародного порядку”, і Японія ніколи не зазнає жодних спроб силою змінити статус-кво в односторонньому порядку.

“Ми продовжуємо закликати Росію негайно припинити вторгнення і вивести свої війська з України”, – заявили в міністерстві.

Також Хаясі наголошує, що для якнайшвидшого досягнення справедливого і тривалого миру в Україні Японія “тісно співпрацюватиме з міжнародною спільнотою, включаючи G7, для впровадження жорстких санкцій проти Росії та рішучої підтримки України”.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>