Які електровелосипеди найкращі: види та особливості

0
83

Покататися на велосипеді мріє кожна дитина. Однак для багатьох людей це почуття актуальне в дорослому віці. Хтось купує пристрій для розваги та адреналіну, а для когось це комфортний спосіб дістатися до роботи. Тепер для будь-якої мети розроблено свою модель, що відповідає тим чи іншим вимогам. Наприклад, зараз навіть не обов’язково активно крутити педалі, щоб зрушити з місця.

Види електровелосипедів

Транспортний засіб оснащений двигуном, що допомагає замінити педальну тягу повністю чи частково. Буває різних типів, залежно від призначення, конструкції, потужності, тому купити електровелосипед можна для розваги, спорту або просто пересування. Виділяють такі види:

 1. Гірські. Міцний каркас, якісна гума з рельєфним протектором і продуктивний компенсатор. Розроблені для руху по перетнутій місцевості, гравію, піску чи пороші. Для пом’якшення ударів деякі агрегати обладнані двома підвісками — на передньому та задньому колесах.
 2. Шосейні. Високошвидкісні моделі для подорожі по асфальту. Мають аеродинамічну форму, оснащені тонкими покришками та потужним мотором, що працює в режимі тяги або круїз-контролю.
 3. Фетбайки. Належать до класу гірських. Мають дуже широкі шини (до 12 см), що дає змогу пересуватися будь-якою поверхнею, включно з льодом і снігом. Ефективний двигун і містка батарея допомагають мандрувати на великі відстані з навантаженням.
 4. Міські. Призначені для їзди рівними дорогами з твердим покриттям. Обладнані легкою рамою, вузькими шинами без протектора та невеликим мотором, який пособляє крутити педалі.
 5. Гібридний. Дозволяє користувачеві обирати, як йому зручніше кататися: за допомогою педалей, двигуна чи їх поєднання. На такому транспорті можна долати складні ділянки траси, не докладаючи зусиль.

 

Кожен тип має свої характеристики, тому велосипеди можуть відрізнятися:

 1. потужністю компенсатора;
 2. місткістю батареї;
 3. діаметром обода;
 4. формою рами та вилки;
 5. наявністю амортизаторів і багажника.

 

Також на зручність експлуатації впливає присутність додаткових систем, наприклад спідометра, що фіксує швидкість або кілометраж.

Які приводи бувають в електровелосипедах

Спосіб, яким велосипед передає крутний момент від двигуна до колеса, називається приводом. Існують три його типи:

 1. Передній. Гарантує кращу керованість, баланс і прохідність по підйомах.
 2. Задній. Дозволяє підвищити динаміку, тягу та стабільність. Проте моделі такого типу складні в обслуговуванні, а також важкі, через що є ризик заносу.
 3. Повний. Наявність двигунів на обох осях забезпечує максимальний комфорт, керованість і прохідність на будь-якій поверхні.

 

Окрім того, в лінійці гібридних електровелосипедів є моделі з ланцюговою та безланцюговою системою приводу. Перша належить до стандартних та оснащена швидкостями, друга складається з ременя та шківів на педалях і колесі, без можливості перемикання потужності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.