8.3 C
Kyiv
Четвер, 18 Квітня, 2024

Втрати оккупантів суттєво збільшились у Запорізькій області, – ISW

Втрати російських загарбників суттєво зросли у Запорізькій області на тлі контрнаступальних дій українських військових. Також інтервенти, судячи з усього, могли стикнутися з нестачею боєздатних підрозділів, які командування ЗС РФ могло б перекинути на цю ділянку фронту.

Таких висновків дійшли аналітики Інституту вивчення війни.

У публікації наводиться заява представника Таврійського угрупування військ ЗСУ полковника Олександра Штупуна про те, що війська РФ втратили 18 вересня на Таврійському напрямку, включаючи захід Запорізької області, 313 осіб особового складу (ймовірно, вбитими та пораненими).

Офіцер також зазначив, що це значно перевищує російські втрати за попередні два дні, коли війська окупантів втрачали приблизно 200 солдатів на день.

Як заявив Штупун, російські повітряно-десантні війська (ПДВ) ведуть оборонні дії на Таврійському напрямку (ймовірно, на заході Запорізької області), і що для “прикриття” частин цих ПДВ прибули загони “Шторм-Z” із призовниками-в’язнями.

В Інституті вивчення війни вважають, що він, ймовірно, мав на увазі необхідність для ворога прикриття частин ПДВ при можливому відході.

Раніше експерти ISW спостерігали, як елементи російської 7-ї гвардійської гірськострілецької дивізії та 76-ї гвардійської дивізії ПДВ проводили контратаки проти ЗСУ в районі Роботиного (10 км на південь від Оріхова), й аналітики оцінювали, що ці операції, ймовірно, сильно послабили ці сили ПДВ.

“Загони “Шторм-Z” найчастіше неефективні у бою і, швидше за все, забезпечать російську оборону на заході Запорізької області незначною бойовою міццю”, – йдеться у звіті.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>