26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

“Ворота у Донецьк”. В ГУР пояснили важливість Авдіївки

Місто Авдіївка є воротами у Донецьк та до всієї Донецької області. Попри складнощі, Сили оборони України завдають російським загарбникам великих втрат у живій силі та техніці.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в інтерв’ю “Еспресо”.

За його словами, ситуація на Авдіївському напрямку складна, однак українські військові стримують атакуючі дії російських загарбників. Завдяки цьому окупанти не можуть досягнути поставлених завдань та повертаються до тактики так званих “м’ясних” штурмів, втрачаючи багато техніки та людей.

“Разом з тим, окрім власне тих дій, які йдуть з боку ворога, українські Сили безпеки і оборони продовжують активні дії, продовжують звільняти територію і просуваються, в тому числі, на окремих ділянках фронту згідно з загальним планом та задумом. Авдіївка – це по суті ворота в Донецьк, ворота на звільнення української Донеччини”, – підкреслив Юсов.

Представник ГУР додав, що зараз навколо Авдіївки відбувається чергове загострення, але війська РФ не можуть реалізувати свої плани.

Він також зазначив, що оборона кожного українського населеного пункту важлива, тому що повертати набагато важче, ніж тримати оборону, але Авдіївка справді має значення.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>