28.7 C
Kyiv
Середа, 19 Червня, 2024

Волиньгаз офіційно перейшов під контроль держави – Міненерго

АТ “Волиньгаз” перейшло під контроль держави та увійшло в групу “Нафтогаз”.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Як вказано, АТ “Волиньгаз” стало 17-м у списку обласних газорозподільних підприємств, що вже перейшли під контроль української держави з початку 2023 року. Як вказано, наразі АТ «Волиньгаз» забезпечує розподіл газу до бюджетних організацій, а також працює для понад 250 тисяч осель Волинської області.

Тарифи на послуги розподілу та особові рахунки для жителів області, як повідомляється, поки що залишаються незмінними. У разі зміни реквізитів «Нафтогаз», як вказано, обіцяє повідомити додатково.

У Міністерстві енергетики України нагадують, що процес повернення газорозподільних мереж під контроль держави розпочався у листопаді 2022 року – тоді уряд, за ініціативи міністра енергетики Германа Галущенка, ухвалив рішення про переукладання договорів експлуатації.

Раніше до НАК «Нафтогаз України» увійшли АТ «Вінницягаз», АТ «Дніпрогаз», АТ «Дніпропетровськгаз», АТ «Донецькоблгаз», АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Житомиргаз», АТ «Київоблгаз», АТ «Криворіжгаз», АТ «Кіровоградгаз», АТ «Львівгаз», АТ «Миколаївгаз», АТ «Сумигаз», АТ «Харківміськгаз», АТ «Харківгаз» АТ «Хмельницькгаз» та АТ «Черкасигаз».

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>