“Вкритий трьома прапорами”. Бессарабія попрощалася із загиблим морпіхом Денисом Козьмою

У селі Приозерне Кілійського району попрощалися із загиблим на Донбасі 31-річним бійцем 35-ї окремої бригади морської піхоти з позивним «Дід» старшим матросом Денисом Кузьмою. У селі оголошено дводенну жалобу.

Про це в суботу, 11 травня, повідомляє місцеве видання «БессарабіяINFORM».

8 травня бойовики так званої «ДНР» передали українській стороні тіло вбитого морпіха. Минулої ночі загиблого солдата привезли додому – в село Приозерне Кілійського району. По дорозі до дому мікроавтобус з тілом воїна зустрічали жителі міста Татарбунари.

ТІло Дениса вкрите прапорами України, морської піхоти та одеського “Чорноморця”.

З жовто-блакитними та червоно-чорними прапорами, квітами та лампадками вони стояли по обидва боки траси Одеса-Рені, яка проходить через місто. Земляки стали на коліна та схилили голови в знак глибокої поваги та подяки.

“Попрощатися з побратимом приїхали товариші по службі. Віддати данину пам’яті і провести в останню путь воїна прибуло керівництво Кілійської райдержадміністрації, військового комісаріату, а також сотні вдячних земляків, навіть ті, хто не були знайомі з Денисом особисто. У селі 11 і 12 травня оголошені днями жалоби”, – пише видання.

Раніше ми писали, що бойовики обстріляли Піски та Авдіївку, один військовий поранений.

8 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ