У селі Приозерне Кілійського району попрощалися із загиблим на Донбасі 31-річним бійцем 35-ї окремої бригади морської піхоти з позивним «Дід» старшим матросом Денисом Кузьмою. У селі оголошено дводенну жалобу.
Про це в суботу, 11 травня, повідомляє місцеве видання «БессарабіяINFORM».
8 травня бойовики так званої «ДНР» передали українській стороні тіло вбитого морпіха. Минулої ночі загиблого солдата привезли додому – в село Приозерне Кілійського району. По дорозі до дому мікроавтобус з тілом воїна зустрічали жителі міста Татарбунари.
ТІло Дениса вкрите прапорами України, морської піхоти та одеського “Чорноморця”.
З жовто-блакитними та червоно-чорними прапорами, квітами та лампадками вони стояли по обидва боки траси Одеса-Рені, яка проходить через місто. Земляки стали на коліна та схилили голови в знак глибокої поваги та подяки.
“Попрощатися з побратимом приїхали товариші по службі. Віддати данину пам’яті і провести в останню путь воїна прибуло керівництво Кілійської райдержадміністрації, військового комісаріату, а також сотні вдячних земляків, навіть ті, хто не були знайомі з Денисом особисто. У селі 11 і 12 травня оголошені днями жалоби”, – пише видання.

Раніше ми писали, що бойовики обстріляли Піски та Авдіївку, один військовий поранений.





???
???
Вічна Пам’ять Герою України
Вечная память!Душа рвётся на части от таких просмотров.Гибнут лучшие парни Украины.
ЦАРСТВО небесне вічна пам’ять Героям СЛАВА СЛАВА СЛАВА!!!
Светлая память.
Светлая память…??
Вічна память