На Полтавщині група невідомих осіб підірвала автомобіль “Укрпошти” та заволоділа коштами на суму понад 2,5 млн гривень і табельним пістолетом охоронця.
Про це повідомила пресслужба поліції.
Інцидент трапився у селі Тишки.
У результаті нападу постраждало двоє осіб.
За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками статті 15 частини 2 п. 6 ст. 115 (Замах на вбивство) та частини 4 статті 187 (Розбій) ККУ.
Наразі поліція з’ясовує усі обставини інциденту та розшукує причетних до нападу осіб.

Нагадаємо, “Укрпошта” відновила доставку пошти у західні області.





Оце так!Жахливо!
Аваков НАС БЕРЕЖЕТ!!!!
Це наслідки організації життя в Україні, адже грані між чесно заробив і вкрав, стерлися, а владоможці не є прикладом, чесного життя….
Молодці вміють
Херня , добре що не вбили н!кого! А грош! – то як!сь дв! зарплати смилянського,
Молодці
Без руководства укр пошта сдесь не обошлось
Без Орлов Авакяна не обошлось .
Самі і вкрали.
А камер наблюдения нет?
Это только начало пиздеца
Махновщина процветает . то-ли ещё будет.
2000 штук если и было и то хорошо ,как еще милиард не написали)
Таке буде частіше, і частіше! Влада винна! Робочих місць не має, за границю не пускають! Зарплаты затримують! А за неуплату за комунальні йдуть погрози! От люди і грабують!
АДеОхоронаБула?
Красавцы. Не только владе красть.
Да это специально и делается через почту,а где охрана