Вкрали мільйони: невідомі посеред дороги підірвали та пограбували автомобіль “Укрпошти” (ФОТО)

На Полтавщині група невідомих осіб підірвала автомобіль “Укрпошти” та заволоділа коштами на суму понад 2,5 млн гривень і табельним пістолетом охоронця.

Про це повідомила пресслужба поліції.

Інцидент трапився у селі Тишки.

У результаті нападу постраждало двоє осіб.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками статті 15 частини 2 п. 6 ст. 115 (Замах на вбивство) та частини 4 статті 187 (Розбій) ККУ.

Наразі поліція з’ясовує усі обставини інциденту та розшукує причетних до нападу осіб.

Нагадаємо, “Укрпошта” відновила доставку пошти у західні області.

17 КОМЕНТАРІ

  1. Це наслідки організації життя в Україні, адже грані між чесно заробив і вкрав, стерлися, а владоможці не є прикладом, чесного життя….

  2. Таке буде частіше, і частіше! Влада винна! Робочих місць не має, за границю не пускають! Зарплаты затримують! А за неуплату за комунальні йдуть погрози! От люди і грабують!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ