16.5 C
Kyiv
Неділя, 14 Квітня, 2024

Війська РФ витрачають елітні підрозділи для захисту вразливих позицій на півдні, – ISW

Російське військове командування продовжує витрачати елітні підрозділи, зокрема частини ПДВ, спрямовуючи їх для захисту вразливих позицій на шляху українського контрнаступу.

Про це повідомляє ISW.

Геолоковані кадри, опубліковані 27 серпня, показують, що російське військове командування перекинуло підрозділи 76-ї російської гвардійської десантно-штурмової дивізії для посилення російських позицій біля Роботино, ймовірно, з району Кремінної на Луганщині.

Експерти ISW раніше зазначали, що російські війська передислокували 7 гвардійську гірничострілецьку дивізію ПДВ з Херсонської області для підтримки російської оборони в Запорізькій області, а також перекинули інші сили ПДВ з Луганської області для захисту від контрнаступів українських військ на флангах Бахмута.

Російське військове командування послідовно покладалося на формування ПДВ як наступальні, і вони, ймовірно, деградували через свій високий оперативний темп. Деградація цих сил, ймовірно, послабить здатність армії РФ проводити складні оборонні операції і майже, напевно, підірве будь-які наміри Росії відновити масштабні наступальні операції, які переважно спиралися на ВДВ, яких зараз не вистачає в РФ.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>