2.9 C
Kyiv
Субота, 20 Квітня, 2024

Війна переходить на територію Росії й це не зупинити, – Подоляк про удари по Пскову

Удари по Пскову Російської Федерації цієї ночі свідчать про те, що війна все більше переміщується на територію країни-терориста. Зокрема цей процес є незворотним.

Про це розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Висновки Подоляка:

  • війна переміщується на територію Росії і це неможливо зупинити. Процес є наслідком втраченої фронтової складової ворогом, який вже давно воює лише числом й лише в обороні. Зокрема йдеться й про відсутність реальних систем управління силами в регіонах, у том ж числі й ППО;
  • заклики не завдавати ударів по території Росії виглядають дивно. Водночас Україна дотримується зобов’язання не використовувати зброю союзників для вищезгаданих цілей. Удари наносяться виключно в рамках принципів оборонної війни;
  • російський диктатор Володимир Путін є непридатним для переговорів суб’єктом. Демонстративна ліквідація голови ПВК “Вагнера” Євгена Пригожина підтверджує те, що голова Кремля не дотримується домовленостей й націлений виключно на ескалацію.

“Отже, поки Путін залишається президентом, війна триватиме. Затягуючи Росію все глибше і глибше в безодню хаосу”, – додав Подоляк.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>