9.3 C
Kyiv
Неділя, 21 Квітня, 2024

Visa та MasterCard підвищать комісії для власників банківських карток

Visa та MasterCard – найбільші світові платіжні системи, які обслуговують мільярди клієнтів, причому їхній прибуток залежить і від комісій за проведення транзакцій. Стало відомо, що оператори систем мають намір збільшити комісійні збори.

Про це пише Bloomberg.

У публікації йдеться, що комісії зростуть за всі операції з використанням банківських карток Visa та MasterCard – покупки в магазинах, кафе, ресторанах, оплата сервісів з послугами та ін. Підвищення зборів для клієнтів платіжної системи MasterCard може відбутися вже в жовтні поточного року, при цьому невідомо, на скільки вони зростуть. Що стосується Visa, то компанія також має намір підвищити комісійні збори в жовтні, після чого у квітні 2024 року зміни торкнуться кредитних та дебетових карток.

Станом на сьогодні не відомо, наскільки зростуть комісії при проведенні оплат за допомогою карток, але очікується збільшення загального доходу двох компаній на суму у $500 мільйонів.

Варто відзначити, що основний дохід із встановленого комісійного збору забирає безпосередньо фінансова установа, яка випускає картки на основі платіжних систем.

Попри те, що розмір цього збору не дуже високий, клієнти все одно переплачують – це пов’язано з використанням кредитних карток, які відрізняються підвищеними комісійними зборами.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>