Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук не почувається комфортно у депутатському кріслі, але націлений далі надихати свою команду на роботу.
Про це стало відомо з інтерв’ю депутата-співака “Українській правді”.
На припущення, що йому в Раді некомфортно, Вакарчук відповів: “От сьогодні у нас День захисника. Люди добровольцями пішли на війну. Ти думаєш, їм там комфортно? Думаєш, вони пішли за позитивними емоціями? Коли ти запитаєш, чи відчувають вони себе там комфортно, – безумовно, некомфортно. І я приблизно так же відповім.
Чи вважаю я ВРУ найкращим місцем на землі? Безумовно, ні. Наприклад, у студії, чи на концерті, чи на стадіоні мені точно приємніше. Але я ж не йшов туди за позитивними емоціями. Я добре знав, куди йду, я це вже бачив”.
На запитання, чи не хочеться йому скласти мандат, Вакарчук пояснив: “Місія, яку я визначив собі, – завести якомога більше нових, професійних людей у політику.
Поки що політична кон’юнктура складається так, що у нас невелика фракція. Можливо, вона не така впливова – адже ми не є частиною більшості, але де-факто вона є впливовою, тому що кожен наш депутат є фаховим і має свою точку зору. Часто ця точка зору, особливо у комітетах, починає переважувати.
Саме тому я як людина, яка завела їх у парламент, яка об’єднала їх, відчуваю свою відповідальність і далі об’єднувати, мотивувати, вести вперед і визначати наші стратегічні цілі”.
Вакарчук наголосив, що “самою Верховною Радою не обмежується життя – зараз потрібно розбудовувати команду в регіонах”.
“Для мене це нова робота. Ми не стараємося робити швидкі і шумні кроки. Ми не гучним потоком галасливих слів, а тихою і невтомною працею любимо Україну і розбудовуємо партію “Голос”, – сказав він.
Вакарчук констатував: “Ми отримали відсоток, який отримали, і збираємося максимально виправдати довіру людей, які за нас проголосували… Коли група “Океан Ельзи” починала свою діяльність, ми теж сподівалися, що відразу будуть концерти й стадіони, але так не ставалося. Йшов час, ми вчилися, набиралися досвіду. Але ми ніколи не сприймали якийсь результат як негатив. Те саме і зараз. Ми маємо можливість самостійно вчитися у процесі”.
За словами Вакарчука, “Голос” у парламенті перебуває в “надпозиції”: “Це не є ні опозиція, ні коаліція. Ми свідомо не ставимо себе в ситуацію “А баба Яга проти”… Ми не про “шашечки”, а про “їхати” – і ми готові підтримувати всі прогресивні позитивні ідеї, які пропонує президент, уряд, монобільшість. Чому б і ні? Це прекрасно”.
Нагадаємо, Вакарчук засекретив свій гонорар після концерту в Мінську.





Смешно слушать его бред.
?
То йди з Ради.
Нехер было идти добровольцем в вр а потом жаловаться
Хлопче спустился з небес
КЛОУН.
На словах, как Лев Толстой – а по жизни вакарчук
Мені вас …шкода..
Ты в Раде, как шавка подгавкивающая Порошенко.
Мудопесик
Ні .з до…….м.
краще б співав
Щоб я не мучилась, та мо! д!ти не страдали.
Продався .
Добровольці на війні зарплату за рахунок платників податків не отримують! Та й взагалі не отримують в порівняні з тобою, Славчєг
ВОЗОМНИЛ СЕБЯ БОГОМ…
Какой номер
Какое не умное сопоставление побывай на передовой потрясли от ужаса что то может поймёшь живёшь
Припиючи
Пусть сравнит себя с презервативом на фалосе,это ему больше подходит.
Хмырь болотный!
ПОДОНОК !!!
Ти ще Посвідчення Учасника АТО випиши собі
Вся ж “” братва “” твоя вже має .
Подонок
Скорее всего за прдателя
ЧУЧЕЛО
И с кем он воюет
Вакарчук ,яка зброя.? Ти мабуть веделку не можеш держати
Гандон
Что совсем, того ?
Гроші прийшов заробляти?
ТИ ВАКАРЧУК ПРОДАВ СОВІСТЬ.НЕ ПОВАЖАЮ.
В чем же дело ,оружия на всех хватит,взял пулемет сел на танк в бой и с песней.
Мразь
Для початку нехай Вакарчук піде добровольцем на Донбас, а потім себе любимого порівнює. А насправді, це не порівнювані речі. Там, військова справа, а в Парламенті, мирна законодавча діяльність.
Круто?
Втомився бiдолашний,мабудь надовго його не вистачить,як i першого разу.
боец. . да и только
Да переоцениваеш себя славик!
Ты ванючька дебильное существо!!!
Не смішив би людей!
Херой! !!
Так посмотрите, хоть немного очюхался, как стал депутатом! А то на конечного нарколыгу похож был, сцикун, под стол, тебя даже Ляшко обосрал!!!
Забув цей доброволець як під стіл забився і так ревів я козел. Навіть Ляшко за ним вернувся, щоб цю гниду забрати. Мабудь і обісрався.
Ну и сравнение пора награждать!
Придурок…
На передовую не
Пробовал….
Чюмоход
Так яскраве порівняння
Леприкон…
Пусть люди скажут, кто ты?
А пойти на войну слабо?пиарщик и трус!
Ну ти лузер ят твий газда,поро
Сравнил ч…….. с пальцем
Йобаний співун, лайно не гірше за клоуна!
Вакарчук! А пошёл бы далеко далеко чтобы Украина тебя не нашла!!!!
Шо хрен с пальцем!
А ти пробовав на війні? Піздабол
Та ты шо!
Да,доброволець,ну і порівняння!
Звезду на лоб! Только прикрутить, там кость ведь осталась!
“Великая Жертва”…..
Ой…….
Ржу не могу,додик,ты на себя смотрел в зеркало?
Може на передові в окопі буде практичніше сидіти вже раз сидів чому йшов другий раз
Знову втече , як минулого разу ?!
Немедленно этого дебила сцыкливого отправить на передовую
Такі як він на словах тільки воюють
Ой-йо-йо. Шо воно із себе видає! Сам ні риба,ні м’ясо-доброволець. А піти на війну-СЛАБО!
Вакарчук ! Так шуруй на войну помогай им А не красуешся здесь с ДЕПУТАТСКОГО КРЕСЛА . Особо никто тебя и не заметит