В Ужгороді громадський транспорт відновив роботу

В Ужгороді послабили карантин. З вівторка, 6 квітня, в місті відновив роботу громадський транспорт.

Про це повідомив мер Ужгорода Богдан Андріїв на своїй сторінці в Facebook.

Рішення про ослаблення карантинних обмежень було прийнято в понеділок, 5 квітня.

“З вівторка, 6 квітня, в Ужгороді дозволено здійснення регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, у тому числі перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, виключно на місцях для сидіння”, – написав він.

При цьому водії та пасажири повинні мати при собі респіратори або захисні маски, в тому числі і саморобні.

Нагадаємо, на Закарпатті дозволили роботу громадського транспорту.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ